OhňostrojOhňostroje - logoOhňostroj

Ceny

 

Ohňostroj

Ohňostroj

Ohňostroj

Ohňostroj

Ohňostroj

Ohňostroj

Ohňostroj

Ohňostroj

Úvodní stránka
Ceník ohňostrojů
Kontakt na nás
On-line objednávka ohňostroje
Video ukázky našich ohňostrojů
Galerie fotografií našich ohňostrojů
Reference
Ukázky používaných výrobků
Odkazy na zajímavé "pyro" stránky
Stáhněte si soubory s pyrotechnickou tématikou

Pošlete nám e-mail

Tel.: 606 623 998

Plánujete uspořádat ohňostroj a nevíte, kdy se stmívá? Podívejte se do našeho kalendáře.


Kolik peněz chcete do ohňostroje investovat, záleží jen na Vás. Odpálíme Vám takový ohňostroj, jehož cenu si sami stanovíte, v nejlepší možné kombinaci pyrotechnických výrobků. Můžeme Vám také zaslat konkrétní scénář připravovaného ohňostroje s časovým harmonogramem a popisem jednotlivých použitých efektů a domluvit si jeho upřesnění a detaily. Tak můžete ovlivnit konkrétní podobu ohňostroje, který pro Vás připravíme.

Pro Vaší hrubou orientaci lze ceny ohňostrojů rozdělit do následujících kategorií. Sazby jsou za 1 minutu trvání ohňostroje:

Mini ohňostroje - od 1 500,- Kč / min.

Ohňostroj - obrázek Tyto ohňostroje Vám sestavíme a připravíme pro Vaše vlastní odpálení.
Jsou sestaveny z nejlepších efektů kategorie F2 a F3, které jsou k dostání na našem trhu. Jednotlivé pyrotechncké výrobky jsou mezi sebou propojeny, načasovány a připevněny na dřevěnou desku (viz obr.), kterou stačí pouze položit na místo odpálení a zapálit jedinou zápalnici. Samozřejmostí je podrobný návod a instruktáž osoby, která odpálení provede.
Dosahovaná max. výška efektů je do 30 metrů.
Dnes jsou také na trhu kompletní sestavy ohňostrojů v jedné "krabici" (vzor viz obr.), které je možné si u nás zakoupit. Počet ran u těchto sestav je 100 - 220 a cenově vychází od 2 500,- Kč výše.
Tyto typy ohňostrojů smí odpalovat všechny osoby starší 18 (kat. F2), resp. 21 (kat. F3) let a jsou ideální pro malé rodinné oslavy, gardenparty a pro všechny, kteří chtějí uspořádat malý, ale hezký ohňostroj za minimální náklady.

Malé ohňostroje - od 3 000,- Kč / min.

Ohňostroj - obrázek Malé ohňostroje s použitím profi pyrotechniky kategorie F3 a F4. Kombinace přízemních a výškových efektů, nebo pouze výškové efekty. Dosahovaná výška efektů je od 30 metrů výše.
Vhodné pro rodinné, soukromé a firemní oslavy, zahradní party, Silvestry apod.

Střední ohňostroje - od 7 000,- Kč / min.

Ohňostroj - obrázek Středně rozsáhlé ohňostroje. Větší možnost kombinací několika současně odpalovaných efektů, než u menších typů ohňostrojů - to znamená větší intenzita ohňostroje.
Tyto ohňostroje jsou vhodné pro oslavy firem, sportovních klubů, měst a obcí, Silvestry apod.

Velké ohňostroje - od 15 000,- Kč / min

Ohňostroj - obrázek Rozsáhlé ohňostroje s velkou intenzitou odpalované pyrotechniky. Použity nejdražší pyrotechnické výrobky, jako např. japonské a italské kulové a válcové pumy apod. Velké pozemní a výškové efekty.
Vhodné pro oslavy firem, sportovních klubů, měst a obcí, Silvestry apod.

Uvedené ceny jsou pouze orientační. Záleží na typu odpalovaných pyrotechnických výrobků, na intenzitě ohňostroje a samozřejmě na délce jeho trvání.

Při realizaci cenově náročnějších ohňostrojů jsou použity dražší pyrotechnické výrobky, což se odráží na výšce i kvalitě efektů. Do všech typů ohňostrojů se však snažíme vybírat tu nejlepší pyrotechniku, která je na trhu k dostání, abyste za Vaše investované peníze dostali maximum. Vycházíme přitom z našich bohatých zkušeností i z počítačové databáze profi pyrotechniky, kterou jsme vytvořili a kterou pro tyto účely neustále udržujeme a aktualizujeme.

Proto je třeba se předem domluvit, k jaké příležitosti chcete ohňostroj provést, pro kolik diváků, a další detaily. Konkrétní scénář ohňostroje a konečná cena se pak tomuto co nejlépe přizpůsobí.

Ke každému zákazníkovi máme individuální přístup. Kvalita zaručena.
V ceně je zahrnuta práce i spotřební materiál.

Doprava po celé ČR je zdarma

Animace ohňostroje

Poslední aktualizace: 20.12.2022 Copyright: © Radomil Beneš 2000-2024